Wpisy użytkownika My life, my passion <3 z dnia 14 lutego 2015

Liczba wpisów: 5

violetta123356
 
Hi Vilovers! Dzisiaj dzień zakochanych więc życzę Wam wszystkiego dobrego, znalezienia waszych wybranków i życia z nimi w zgodzie, udanych związków i wszystkiego dobrego. Może z tej okazji zobaczymy pocałunki z serialu? Udało mi się składankę z niektórymi pocałunkami <3XoXo <3

large (6).jpg
  • awatar gość: Kochane
  • awatar gość: Kochane
  • awatar Soy Luna <3: Wspaniała para ;*
Pokaż wszystkie (5) ›
 

violetta123356
 
Hi Vilovers! Leonetta to chyba najgorętsza para serialu i to u nich dzieje się najwięcej. Podsumujmy od czego się zaczęło.
Ta historia zaczyna się już w początkach 1 sezonu. Leon próbuje w jakiś sposób odegrać się na Tomasie i zaczyna podrywać Vilu.Jednak zakochuję się w niej i pod wpływem tytułowej bohaterki zmienia swoje postępowanie i charakter.  To Leon jako pierwszy pocałował Violę i jako pierwszy był jej chłopakiem. Przez cały sezon Vilu ma wątpliwości ponieważ zakochuje się w dwóch chłopcach i nie wie  którego wybrać. Na końcu sezonu Violetta decyduje, że nie będzie z żadnym z nich.

W sezonie drugim postanawiają rozpocząć na nowo związek lecz pojawia się Diego, który miesza  w ich miłości. Na szczęście pod koniec sezonu wracają do siebie i mają być już na zawsze razem.

W sezonie trzecim wiemy tyle, że na początku żyli ze sobą w zgodzie i bardzo się kochają. Jednak zrywają. Pojawia się Roxy (Violetta), która ma sprawdzić wierność Leona. Na razie wiemy, że Leonowi nie będzie łatwo wybaczyć Vilu tych przebieranek.XoXo <3

large (32).jpg
  • awatar gość: Śliczne zdięcie
  • awatar gość: Super filmik
  • awatar Soy Luna <3: Ekstra :-)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

violetta123356
 
Hi Vilovers! Dzisiaj taki zwyczajny post. Chyba oglądnę Violette na nowo od 1 do 2 sezonu, żeby mieć już za sobą powtórki. Przyznam, że nie lubię tych powtórek ale mimo to jest to przydatne jeżeli ktoś nie oglądał, któregoś odcinka. Nie mogę uwierzyć, że minęła już połowa sezonu. Tak szczerze to w ogóle nie czuję, że minęło 40 odcinków a raczej jakby minęło 20. Ciekawe co będzie w kolejnych odcinkach. Mam nadzieją, że będą one równie ciekawe jak pierwsza połowa.
Macie tu pierwszy publiczny występ Violi <3XoXo <3

large.png
Pokaż wszystkie (6) ›
 

violetta123356
 
Hi Vilover! Co tam u Was słychać? U mnie dobrze i w całkowitym porządku. Zastanawiam się nad założeniem aska albo czegoś w tym stylu. To zależy od Was. Macie pomysły na jakieś sondy lub "zabawy" na bloga? Oczywiście kontynuuję serię "Do kogo pasuje ta cecha?" (jutro wpis z serii). Może coś w stylu "outwity dziewczyn" lub coś w tym stylu. Teraz będą powtórki także nie wiem o czym będę pisać. Papa Vilovers <3

tumblr_njeoaa53ql1s7p67mo1_500.png
Pokaż wszystkie (4) ›
 

violetta123356
 
Hi Vilovers! W poprzedniej sondzie spytałam się Was, który styl Violi Wam się najbardziej podoba, stwierdziliście że najładniej Violi było w 1 i 2 sezonie. Dzisiaj pytam się Was, którą z dziewczyn "I love Violetta" lubicie najbardziej.

emea_vio_i-love-violetta_gal_img_all_3.jpg


XoXo <3

indeks.jpg
Pokaż wszystkie (5) ›